Wydarzenia


Certyfikaty Najwyższej Jakości

 

Miło nam poinformować, że Salon dołączył do grona salonów, uhonorowanych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii , certyfikatem jakości usług ,,Przyjazna Kosmetyka ". Wręczenie certyfikatów miało miejsce podczas VII Sympozjum Naukowego w Warszawie. Jednak przygotowania i sam proces certyfikacji trwał kilka miesięcy. Komisja wnikliwie badała poszczególne aspekty naszej pracy, począwszy od zakresu usług, poprzez nasze kwalifikacje, poparte wykształceniem kierunkowym i odbytymi kursami, bezpieczeństwo i sterylność oraz standardy obsługi. Wymagania stawiane przez Organizatora, czyli Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii zostały dodatkowo zweryfikowane w praktyce, podczas wizyt, ,tajemniczego klienta ''
Cieszymy się, że Salon dołączył do grona gabinetów certyfikowanych i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach

.


Nowe doświadczenie !

Taka mnie przyjemność spotkała, że zostałam jurorką Ogólnopolskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs :) To dla mnie ogromna radość i zupełnie nowe wyzwanie!


Cudowne wspomnienie

Ogólnopolskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs
I Miejsce !!!

Było wiele emocji, ekscytacji i ciężko to opisać słowami ale na pewno ten dzień był świetnym doświadczeniem przygotowującym mnie do kolejnych wyzwań i dodał odwagi w sięganiu po kolejne marzenia.

Chciałam podziękować Wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, za to że jesteście że mnie wspieracie :)