LASER DIODOWY 3D -50% RABATU NA PIERWSZY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ NA WYBRANĄ PARTIĘ CIAŁA!!!PRZEZ CAŁY STYCZEŃ!!!

 

LASER DIODOWY 3D to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fali (Aleksandryt 755 NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu.

Nowoczesna technologia zastosowana w urządzeniu LASERA pozwala nie tylko osiągnąć wyjątkową skuteczność zabiegu, ale także sprawia, że procedura jest w 100 % bezbolesna. Za wysoki komfort zabiegu odpowiada technologia SHR oraz ICE. SHR jest unikalną metodą ogrzewania, skutecznie niszczącą mieszki włosowe bez naruszania otaczających tkanek, oraz nie powoduje skutków ubocznych nawet w przypadku pacjentów o ciemnej karnacji. ICE to specjalna zimna końcówka wykonana z szafiru, która podczas zabiegu chłodzi skórę nawet do 0 stopni. Dzięki temu zabieg jest komfortowy, a ból redukowany jest nawet do zera.

Dodatkowo, w urządzeniu zastosowana jest metoda In-Motion, która pozwala na pracę w ciągłym ruchu na pełnym obszarze zabiegowym, co pozytywnie wpływa na odczucia pacjenta.

Dzięki powyższym technologiom zabieg naszym laserem jest nie tylko szybki i bezbolesny, ale także pozwala pozbyć się każdego rodzaju owłosienia. Wysoką skuteczność możemy uzyskać nawet przy jasnych, cienkich włosach.

Nasz laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakość wydany przez US FDA (Food & Drug Administration). Pozytywna opinia FDA to wyznacznik wysokich standardów i braku negatywnego wpływu na zdrowie. Oraz deklarację zgodności CE – bezpieczeństwo urządzeń medycznych na rynkach europejskich.

Zapraszamy serdecznie 50% RABATU NA PIERWSZY ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ NA WYBRANĄ PARTIĘ CIAŁA!!!PRZEZ CAŁY STYCZEŃ!!!