ESTE DUAL - Lifting bez skalpela

Niezwykle skuteczny zabieg odmładzający !

Tajemnica sukcesu technologii, Este Dual tkwi w równoczesnym nakłuwaniu frekcyjnym i podgrzania skóry za pomocą fal radiowych.
Fale radiowe powodują intensywną produkcję kolagenu i elastyny, głęboką przebudowę tkanek w skórze właściwej. Natomiast nakłucia pobudzają, wszystkie procesy regeneracyjne.

 

Zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej, opiera się na wywołaniu efektu termicznego w obrębie tkanek. Emitowane fale radiowe wynikają głęboko, rozchodzą się równomiernie i podgrzewają tkanki na poziomie skóry właściwej, powodując częściowe uszkodzenie jej struktury.

W efekcie znajdujące się tam włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu i napięciu, co zapoczątkowuje proces ich regeneracji. Dochodzi również do stymulacji fibroblastów, co zwiększa produkcję kolagenu oraz elastyny.
W miejscu zniszczenia powstaje całkiem nowa, młoda tkanka, która posiada prawidłową budowę.
W następstwie tych wszystkich procesów, skóra staje się bardziej jędrną i elastyczna, zwiększa się jej gęstość i napięcie, poprawie ulega też jej kondycja i koloryt. Policzki i podbródek są bardziej napięte i lekko się unoszą, poprawiają się również kontury twarzy. Wygładzeniu ulegają zmarszczki w okolicy oczu, twarzy, dekoltu i szyi.

Zabieg jest niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów

Radiofrekwencja Mikroigłowa, łączy dwie terapie podczas jednego zabiegu w celu osiągnięcia wielokrotnie lepszych efektów, niż gdyby stosować je oddzielnie.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu wymiennych, jednorazowych dla każdego klienta kartridzy z pozłacanymi igłami o regulowanej długości : od 0,5 mm do 3,0 mm. 
Urządzenie posiada głowicę chłodzącą dla lepszej efektywności zabiegów. 
Szeroki zakres regulacji parametrów pozwala na zabiegi od bardzo delikatnych po bardzo intensywne

Jego wielkim atutem jest minimalny okres rekonwalescencji.