Title

Manicure hybrydowy

Nowy pomysł na piękne i zadbane paznokcie!

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowymi, a chcącymi posiadać piękne  i twarde paznokcie.
Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicurem nawet do trzech tygodni.

Ważną zaletą manicure hybrydowego jest to, że nie trzeba go dodatkowo suszyć. Zaraz po wyjściu z salonu można normalnie używać paznokci.
Absolutna nowość na rynku profesjonalnym.
Lakier nie zmienia koloru, nie odpryskuje, paznokcie zostają utwardzone dzięki czemu nie łamią się i nie rozdwajają. Ich użycie likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Zapewniają gładki i nieskazitelny efekt. Można swobodnie wykonywać wszystkie prace domowe, iść na basen, siłownie, przyjęcie czy imprezę. Twoje paznokcie pozostają idealne w każdej sytuacji! Po dwóch - trzech tygodniach zalecane jest uzupełnienie lub położenie lakieru od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.