Lash Lifting, botox, karatynowe laminowanie rzęs !

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ? - Laminowanie i lifting rzęs to zabieg idealny dla osób, które zaraz po przebudzeniu chcą wyglądać pięknie i jednocześnie naturalnie. Zabieg idealnie sprawdza się również dla osób nie mających czasu na codzienne malowanie używanie maskary i podkręcanie ich zalotką. Doskonale sprawdzi się dla Pań, które mają krótkie i proste rzęsy a nie chcą wykonywać zabiegu przedłużania rzęs. Zabieg laminowania rzęs można również wykonać po kuracji regenerującej, żeby jeszcze bardziej podkreślić piękno rzęs.

 

Jak długo utrzymuje się zabieg ?

Zabieg laminowania i liftingu rzęs trwa od ok 40 do 60 minut, a efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.

Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny. Nie podrażnia oczu i nie wywołuje reakcji alergicznych. Produkty wykorzystywane do zabiegu są przebadane i delikatne względem wrażliwych okolic oka.

 

Jaka jest różnica między zabiegiem trwała na rzęsy a lifting rzęs ?

Zabieg trwałej na rzęsy głównie podkręca proste rzęsy, zaś zabieg liftingu wraz z laminowaniem nie tylko nadaje im idealny łuk, ale i wyraźnie wydłuża, pogrubia i odżywia. Oko staje się wyraźniejsze niczym po zastosowaniu delikatnej maskary.  Rzęsy są błyszczące, zregenerowane, zaś czarny barwnik dodatkowo podkreśla ich piękno i oprawę oczu.

Organic Lash Botox działa niczym zastrzyk regenerujący dla rzęs. Wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włosy.  Nie ma w nim niczego niebezpiecznego, nie zawiera parabenów, SLS, aldehydów, siarczanów ani sylikonów. Jest skoncentrowanym darem od natury dla pięknie wyglądających i zdrowych rzęs!

 Keratynowa laminacja jest zabiegiem pielęgnacyjnym, podczas którego wprowadzamy w strukturę rzęs czystą keratynę. Co sprawia, że rzęsy stają się silniejsze i wyraźnie grubsze. Karatyna nie tylko chroni, ale i dostarcza rzęsom witamin oraz protein, co pozwala rosnąć szybciej.

 

 Jak pielęgnować rzęsy po zabiegu laminowania i liftingu ? 

Aby efekt utrzymał się jak najdłużej, ważne jest, aby do 24h po zabiegu zastosować się do wskazać takich jak:
– nie należy pocierać oczu
– unikania sauny, basenów
– prosimy o nie moczenie rzęs
– nie należy korzystać z zabiegów parowych w okolicach oczu
– nie  powinno się stosować maskary do 24h po zabiegu