Kilka słów o nas

Salon "ANIA" od dziesięciu lat zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy na przestrzeni tego czasu nam zaufali i zżyli się z nami.
Pragniemy by chwile spędzone w naszym salonie były czasem relaksu i odprężenia. Każdy klient jest wyjątkowy, dlatego też opracowujemy indywidualny program pielęgnacji odpowiadający specyficznym wymaganiom skóry. Do pracy używamy wyłącznie nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm.
Doskonale wiemy jak ważne w tym zawodzie jest podążanie za nowościami. Dlatego z wielką ciekawością i systematycznością pogłębiamy i udoskonalamy swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w kursach i targach organizowanych przez czołowych światowych producentów kosmetyków profesjonalnych aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.
Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam zapewnić najwyższej jakości obsługę. Połączyło nas zamiłowanie do tego co robimy i śmiało możemy powiedzieć, że nasza praca jest dla nas pasją. Podchodzimy do niej z wielkim zaangażowaniem i sercem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z wysokiej jakości usług, popartych wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Zapraszamy!