Title

Dla Panów

Nie zapominamy również o Panach.


POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH!

Bezpowrotnie minęły czasy, gdy męska pielęgnacja ograniczała się jedynie do podstawowej higieny i golenia, a zmarszczki na twarzy mężczyzny były oznaką dojrzałości. Współcześni mężczyźni coraz bardziej zdają sobie sprawę ze znaczenia pielęgnacji skóry i ciała. Zadbany i zdrowy wygląd, stał się wymogiem cywilizacji, a ładnie wyglądająca skóra to niezbędny element wizerunku nowoczesnego mężczyzny.

DRODZY PANOWIE, dla nie których z Was to nie lada wyzwanie, może nawet w kręgu towarzyskim przełamanie barier, ale prawdziwy mężczyzna lubi wyzwania, więc do dzieła! Drodzy panowie, mężczyzna w gabinecie kosmetycznym, czy salonie urody nikogo już nie dziwi - zapewniam - wręcz przeciwnie - budzi zachwyt i westchnienie kobiet. Zachwycajcie więc nas!

 

Polecamy w szczególności:

  • Zabiegi kosmetyczne na twarz
  • Depilacja (bez części intymnych)
  • Komfortowy manicure i pedicure oraz zabiegi na dłonie i stopy
  • Trwałą depilację IPL +RF
  • Zamykanie naczynek
  • Opalanie natryskowe
  • I wiele innych zabiegów

 

Wszystkie proponowane zabiegi kosmetyczne w Salonie ,,ANIA’’ są przeznaczone także dla mężczyzn, jednakże specjalnie dla Panów przygotowaliśmy trzy rodzaje zabiegów:

Zabieg oczyszczający

oczyszcza i matujące w widoczny sposób skórę, normalizuje wszystkie procesy związane z nadmierną pracą gruczołów łojowych. Fantastycznie poprawia koloryt i zamyka pory.
Skóra po zabiegu jest wyciszona i nawilżona.

Zabieg nawilżający

wspaniale zwiększa nawilżenie skóry i przywraca jej równowagę, wzmacnia likwiduje worki i cienie pod oczami. Zmiękcza naskórek i pobudza mechanizmy obronne skóry.
Polecany na dobę przed ważnym spotkaniem!

Zabieg odmładzający

spłyca istniejące zmarszczki i opóźnia proces powstawania nowych. Napina skórę i rozpromienia ją, przez co w widoczny sposób staje się ona młodsza, wzrasta jej sprężystość i elastyczność.
Skóra odzyskuje swoją naturalną witalność i równowagę.


Specjalnie skomponowane zabiegi i kosmetyki nowej generacji dostosowane są do indywidualnych potrzeb współczesnego mężczyzny, zapewniają długotrwały efekt i dobre samopoczucie.

Zapraszamy Panów!