Aktualności

12/09/2018 - 20:19

Niezwykle skuteczny zabieg odmładzający !

Tajemnica sukcesu technologii, Este Dual tkwi w równoczesnym nakłuwaniu frekcyjnym i podgrzania skóry za pomocą fal radiowych.
Fale radiowe powodują intensywną produkcję kolagenu i elastyny, głęboką przebudowę tkanek w skórze właściwej. Natomiast nakłucia pobudzają, wszystkie procesy regeneracyjne.

01/29/2018 - 02:05

STYLEYE to system stworzony z myślą o zabiegach na okolicę oka. To innowacyjny zabieg, który łączy w sobie cztery, specjalnie wyselekcjonowane techniki, które są w stanie poradzić sobie równocześnie z liftingiem oka, zmarszczkami, cieniami pod oczami, opuchlizną, oznakami zmęczenia oraz nawilżeniem i wygładzeniem.

01/26/2018 - 11:02

System Aqua Sure H2 to nowatorska metoda pielęgnacji skóry, dzięki której jednocześnie oczyszczamy, nawilżamy i odmładzamy skórę. Wykorzystuje trzy różne substancje aktywne, aby stworzyć optymalnie dobrane zabiegi.
 

01/26/2018 - 11:00

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ? - Laminowanie i lifting rzęs to zabieg idealny dla osób, które zaraz po przebudzeniu chcą wyglądać pięknie i jednocześnie naturalnie. Zabieg idealnie sprawdza się również dla osób nie mających czasu na codzienne malowanie używanie maskary i podkręcanie ich zalotką.

01/21/2017 - 20:16

Geneo to najnowocześniejsze urządzenie do wykonywania zabiegu  odnowy skóry z wykorzystaniem unikalnej technologii OxyGeneo. Dzięki Geneo w czasie jednego zabiegu inicjuje się powstanie kilku następujących po sobie procesów, które wpływają na zdecydowaną i natychmiastową poprawę po sobie procesów wyglądu i kondycji skóry:         

11/20/2016 - 21:25

Firma Invex Remedies powstała w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno – Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny wynalazca Stanisław Szczepaniak - główny twórca ponad 150 patentów, uhonorowany licznymi nagrodami, tytułami, wyróżnieniami oraz orderami i złotymi medalami, przyznawanymi podczas targów wynalazczości.

Invex Remedies czepie inspirację z natury, opracowując i produkując innowacyjne preparaty .

Pages